fbpx

Cenník grafických prác

V niektorých prípadoch cenu stanovujem individuálne na základe zložitosti grafiky (kreatívna 19-25€/h alebo rutinná 12€/h). Kedykoľvek ma môžete požiadať o priebežné informácie o čase strávenom na grafike.

Nenašli ste čo ste hľadali? Kontaktujte ma a obratom Vám pošlem cenovú ponuku 🙂

"Stretnúť túto mladú grafičku bol jeden z najlepších momentov v rámci podnikania. Vždy ústretové jednanie, snaha vytvoriť produkt presne podľa mojich predstáv a dokonca aj lepšie. Práca odvedená vždy na čas, ak nie skôr a v najlepšej kvalite! Emma mi už pomáhala s naozaj mnohými rôznymi projektmi, od rôznych letákov, cez reklamné bannery až po firemný vizuál. Dokocna dokázala graficky zreštaurovať staré historické plagáty a uchovať ich tak pre budúce generácie. Za mňa obrovský palec nahor! 👍"
Patrik Kubička

Blogger

"Emma nám pomáha s grafickými materiálmi pre našu kaviareň a sme s ňou veľmi spokojní. Má výborné návrhy a cit pre detail, zároveň sa vie dodať tvorbu v stanovenom čase a kvalite."
Tomáš Chudják

Il Doppio

"Emma má veľmi profesionálny a zároveň ľudský prístup k zákazníkovi. Dokáže zapracovať do dizajnu každý požadovaný detail. Prichádza vždy s viacerými variantami návrhov a niekedy je ťažko si vybrať len jeden."
Romana Machová

beeLOL

"Slečna Emma, je šikovný, mimoriadne talentovaný grafik. Je kreatívna a spolupráca s ňou vždy znamená, že urobí načas všetko, čo bolo dohodnuté. Realizovali sme spoločne niekoľko kreatívnych projektov, vždy výsledok splnil i prekročil naše očakávania. Rozhodne doporučujem!"
B. BoNo Novosad

Profesionálny fotograf

Top