fbpx

Čo o mne povedali

5/5
Slečna Emma, je šikovný, mimoriadne talentovaný grafik. Je kreatívna a spolupráca s ňou vždy znamená, že urobí načas všetko, čo bolo dohodnuté. Realizovali sme spoločne niekoľko kreatívnych projektov, vždy výsledok splnil i prekročil naše očakávania. Rozhodne doporučujem!
5/5
Emma nám pomáha s grafickými materiálmi pre našu kaviareň a sme s ňou veľmi spokojní. Má výborné návrhy a cit pre detail, zároveň sa vie dodať tvorbu v stanovenom čase a kvalite.
5/5
Emma má veľmi profesionálny a zároveň ľudský prístup k zákazníkovi. Dokáže zapracovať do dizajnu každý požadovaný detail. Prichádza vždy s viacerými variantami návrhov a niekedy je ťažko si vybrať len jeden.
5/5
S Emmou spolupracujeme už 2 roky (a plánujeme ďalej) - nový web, grafické návrhy letákov a brožúr, plagát ku informačnej kampani, návrhy bannerov či billboardov --- spokojnosť! Práca bola dodaná načas, kvalitne; komunikácia naozaj veľmi dobrá a rýchla.
5/5
Stretnúť túto mladú grafičku bol jeden z najlepších momentov v rámci podnikania. Vždy ústretové jednanie, snaha vytvoriť produkt presne podľa mojich predstáv a dokonca aj lepšie. Práca odvedená vždy na čas, ak nie skôr a v najlepšej kvalite! Emma mi už pomáhala s naozaj mnohými rôznymi projektmi, od rôznych letákov, cez reklamné bannery až po firemný vizuál. Dokocna dokázala graficky zreštaurovať staré historické plagáty a uchovať ich tak pre budúce generácie. Za mňa obrovský palec nahor! 👍